PolskiPolski
2EnglishEnglish
7ce1zg5f48
2
Koszyk (0)
(+48) 22 349 37 01office@kolarz.com.pl
Strona główna » PROJEKTANCI

Kontakt

 • NIP: PL5422694921

 • E-mail:office@kolarz.com.pl
 • Telefon(+48) 22 349 37 01
 • Godziny działania sklepu
  pn-pt 8.00-17.00
  sobota 9.00-13.00

  ul.Hetmańska 44
  15-727 Białystok

Zmiana języka

PolskiEnglish

Waluta

Systemy płatności

 • PayPal
 • First Data Polcard
 • Credit Agricole Raty

PROJEKTANCI

Kreatywni projektaci oświetlenia poszukiwani!

Warto pamiętać, że oświetlenie powinno spełniać dwie funkcje. Przede wszystkim dostarczać odpowiednie światło w urządzanych przestrzeniach, ale również stanowić ciekawą i nietuzinkową formę dekoracji, która swoim wyglądem, a także stylem, w którym została zaprojektowana, będzie dopasowana do całego wnętrza. Stworzenie wyjątkowych lamp, które w idealny sposób będą łączyć te dwie cechy, wymaga sprawdzonych, doskonałych w swojej profesji projektantów oświetlenia.
 

Nasza firma o wieloletniej tradycji pragnie nieustannie się rozwijać, aby móc odpowiadać na rosnące potrzeby oraz oczekiwania wszystkich klientów. W związku z tym jesteśmy otwarci na współpracę z projektantami lamp, którzy poszukują nowych możliwości rozwoju, a także mają głowy pełne pomysłów, które poparte są doświadczeniem oraz odpowiednimi kwalifikacjami.
 

Poszukujemy projektantów oświetlenia, którzy w perfekcyjny sposób będą w stanie połączyć walory wizualne z praktycznym zastosowaniem, a także tworzyć lampy w zróżnicowanych stylach, aby móc trafiać w gusta wszystkich klientów. Wśród naszego asortymentu pragniemy mieć zarówno nowoczesne, jak i zaprojektowane w stylu klasycznym oświetlenie. Chcemy zaspokajać potrzeby zarówno osób ceniących minimalizm, jak i tych, którzy lubią wymyślne zdobienia oraz ornamenty. Jesteśmy firmą, której zaufało już mnóstwo klientów nie tylko z Polski, ale również innych krajów, dlatego pragniemy, aby projektanci oświetlenia podejmujący współpracę z nami cechowali się doświadczeniem, a także umiejętnością obserwacji ludzkich potrzeb oraz nieustannie zmieniających się trendów. Zachęcamy, aby wszyscy chętni projektanci oświetlenia poznali bliżej naszą ofertę i liczymy na owocną współpracę.

Zapraszamy do kontaktu z nami, celem ustalenia szczegółów.

 

Radosław Fiszer


Adresat wiadomości:

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Email:

Treść wiadomości:

Przejdź do strony głównej